Pannonia Bio Zrt.

Vezető operátor

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Feladatok:

  • A gyártási folyamat paramétereinek beállítása az operátorok és a labor által átadott mérési eredmények alapján
  • Gyártási folyamat folytonosságának biztosítása figyelembe véve a mennyiségi és minőségi követelményeket
  • Folyamatok ellenőrzése, felügyelete a panel operátorral közösen
  • Az operátorok munkájának irányítása, támogatása, műszakon belüli gyártási eljárások, feladatok elosztása
  • A termelés elvárt működéséhez szükséges megfelelő minőségi és mennyiségi információk átadása és begyűjtése társosztályoktól
  • A gyártás folyamatos figyelése, meghatározott eltérés, üzemzavar esetén felettes értesítése, beavatkozás
  • Részvétel az éves karbantartások előkészületében, javaslattétel a szükséges karbantartási munkálatokra
  • Karbantartási munkálatokra előkészített részek megfelelő kizárásának megkövetelése (LOTO)
  • Folyamatok tesztelésében való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a fejlesztő mérnöki csapattal
  • Trendek, mérési eredmények elemzése alapján feltárt problémák megoldására javaslattétel
  • Azonnali intézkedést igénylő helyzetek, problémákat gyors megoldása, szükség esetén a gyártási folyamat leállítása
  • Munkaköri leírások, munkautasítások készítése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki munkatapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • 6-8 hónapos többlépcsős betanulási időszak vállalása
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari vagy vegyipari gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • Robbanásvédelmi szaktanfolyam
  • Tűzvédelmi szakvizsga (1-2-es típus)
  • Scada vagy egyéb folyamatirányító rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf