Pannonia Bio Zrt.

Rendész

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Feladatok:

  • Bemenő és kimenő személy- és tehergépjármű forgalom ellenőrzése
  • Belépési jogosultság ellenőrzése, szállítmány ellenőrzése
  • Belépő személyek alkohol teszteres ellenőrzése, csomagellenőrzés
  • Szolgálat átadása és átvétele
  • Behajtási engedélyek alapján az adatok rögzítése az informatikai rendszerben
  • Beléptető rendszer kezelése
  • Gépjármű forgalom lehetőség szerinti ellenőrzése, forgalom figyelemmel kísérése
  • Járőrözések végrehajtása, a járőr utasításban foglaltakban megfelelően, járőr naplóban való rögzítése
  • Vészhelyzet esetén a BVT-ben foglalt feladatok végrehajtása a szolgálat parancsnok utasításai alapján
  • Rendkívüli események jelentése a szolgálat parancsnoknak
  • Részvétel a katasztrófavédelmi gyakorlatokban

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Személy- és vagyonőr végzettség
  • Érvényes vagyonőri igazolvány
  • Erkölcsi feddhetetlenség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos fellépés, határozottság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben és telephely őrzésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Cafeteria bruttó 500.000 Ft/év
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz
  • Bejárási támogatás gépjárműre – nettó 30 Ft/km,
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség
  • Gyümölcsnap minden hétfőn
  • Kiváló minőségű munkaruházat és védőfelszerelések
  • Elismerés és díjazás program
  • Szemüveg támogatás
  • Covid oltás esetén plusz igazolt fizetett távollét
  • Munkatárs ajánlási jutalom
  • Csapatépítő programok
  • Vállalati rendezvények

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf