Karbantartó raktáros (határozott időtartam)

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Csatlakozz a Pannonia Bio csapatához karbantartó raktárosként!

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • Jó hangulatú csapatban és támogató közegben dolgozhatsz
  • Széleskörű juttatási csomagunk elemeivel tesszük komfortosabbá munkatársaink mindennapjait

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Cafeteria: Időarányosan bruttó 500 000 Ft-os éves cafeteriát biztosítunk számodra (használhatod vendéglátásra, szabadidős célokra, de akár a bölcsődei, óvodai étkezést is fizetedheted belőle).
  • Bejárási támogatás gépjárműre: számunka fontos, hogy minél kevesebbet kelljen a munkabéredből a bejárásra költened, ezért a munkahelyre bejárásod nettó 50 Ft-al támogatjuk kilométerenként.
  • Élet- és balesetbiztosítás: a gondoskodás fontos érték számunkra, ezért magas összegű élet- és balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra.
  • Medicover egészségbiztosítás: Az egészséged védelme érdekében szolgáltatás alapú egészségbiztosítást vehetsz igénybe: ez ingyenes orvosi szűrővizsgálatokat és szakrendeléseket jelent a magánegészségügyi rendszerben. Ha szeretnéd, a családtagjaid számára is biztosíthatod ugyanezt.
  • Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség: a munkanapjaidon 50% kedvezménnyel vásárolhatsz meg egy napi menüt.
  • Gyümölcsnap: fontos számunkra hogy fitt legyél, így hétfőnként minden munkavállalónk számára biztosítunk egy kis vitamin utánpótlást.
  • Kiváló minőségű munkaruházat és védőfelszerelésekkel biztosítjuk számodra, hogy a munkában még komfortosabban érezd magad.
  • Csapatépítő programok, vállalati rendezvények: szeretjük a közös programokat, így rendszeresen szervezünk grill party-t, túrákat, közös karácsonyi vacsorát, családi napot.

Mivel fognak telni a munkanapjaid?

  • Teljes raktárkészlet és a nyilvántartás kezelésével, nyilvántartások naprakészen tartásával
  • Áruátvétel teljes körű lebonyolításával (átvétel, ellenőrzés, betárolás, regisztrálás)
  • Alkatrész előkészítéssel / munkaterv szerinti kiadással
  • Munkakörnyezeted rendezetten és tisztán tartásával

A munkakör betöltéséhez rendelkezned kell:

  • Középfokú műszaki végzettséggel
  • Targoncavezetői jogosítvánnyal (3324 – vezetőüléses targonca)
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Karbantartási raktározásban szerzett, minimum 2 éves tapasztalattal
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvánnyal
  • Ismerned kell a készletgazdálkodási elveket (FIFO/ újrarendelési pont stb.)
  • Vállalnod kell két műszakos munkarendet (délelőtt - délután)
  • Vállalnod kell a határozott idejű szerződést

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf