Karbantartás tervező — Árpaüzem

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Feladatok:

  • Megelőző karbantartási csomag készítése
  • A leállás során elvégzendő karbantartási tevékenységek meghatározása és végrehajtása
  • A javító karbantartási tevékenységek meghatározása és optimalizálása
  • Gyökérok elemzés végrehajtása és helyesbítő tevékenységek meghatározása szakmai csoportmunka keretében
  • Beszállítók által végzett karbantartási feladatok műszaki tartalmának meghatározása és megrendelése CMMS-ben, telephelyen végzett feladatok koordinációja
  • Részvétel a heti karbantartási terv elkészítésében, a társosztályokkal együttműködve
  • Eszköz kritikusság besorolás
  • A karbantartási folyamatok fejlesztése, technológiai, műszaki változások kezelése, nyomon követése
  • Beruházási igény lista elkészítése, a technológiai beruházási igények támogatása
  • Műszaki dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (karbantartás specializáció)
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Adatelemzési készségek
  • Magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Cafeteria bruttó 500.000 Ft /év
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz
  • Bejárási támogatás gépjárműre – nettó 30 /km
  • Élet- és balesetbiztosítás,
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Kedvezményes céges melegétel vásárlási lehetőség
  • Gyümölcsnap minden hétfőn
  • Kiváló minőségű munkaruházat és védőfelszerelések
  • Elismerés és díjazás program
  • Szemüveg támogatás
  • Covid oltás esetén plusz igazolt fizetett távollét
  • Munkatárs ajánlási jutalom
  • Csapatépítő programok
  • Vállalati rendezvények
  • Céges laptop, mobiltelefon

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf