HR gyakornok - munkaügy-adminisztrációs terület

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Szeretnél az elméleti tudásod mellé gyakorlatot is szerezni a főiskolás/egyetemi éveid alatt?
Érdekel a HR szakma, HR-esként tanulsz? Nemcsak nyárra, hanem egész évre keresel magadnak munkát?
Akkor a Pannonia Bio HR csapatában a helyed!
Bővülő csapatunkba lelkes, megbízható HR gyakornokokat keresünk!

Feladatok:

  • Digitalizációban való aktív részvétel
  • Új munkavállalók beléptetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Üzemorvosi vizsgálatok szervezésében való segítségnyújtás
  • Munkaszerződések és módosítások előkészítése
  • Munkaköri leírások frissítése
  • Külföldi munkavállalók beléptetéséhez és bevándorlási ügyeihez kapcsolódó adminisztráció
  • Különböző bérszámfejtéssel kapcsolatos riportok és zárási összegzők készítése Excelben
  • Recepciós munkájának segítése
  • Egyéb, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Microsoft Office termékek ismerete (Excel, Word)
  • Angol alapszintű nyelvismeret
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontosság, önállóság
  • Előny, hasonló területen szerzett tapasztalat, HRmaster rendszer ismerete

Amit mi kínálunk neked:

  • Lehetőséged lesz önállóan és kreatívan végezni a munkád
  • Egy együttműködő, fiatalos és dinamikus csapat tagja leszel
  • Támogatni fogjuk a szakmai fejlődésed
  • Tőlünk megtanulhatod a szakmát a gyakorlatban
  • Nettó 30ft/km-es útiköltség térítést adunk
  • Hetente egy alkalommal friss gyümölcsöt biztosítunk neked
  • Korlátlanul fogyaszthatsz kávét és teát
  • Heti egy otthoni munkavégzési lehetőséget is biztosítunk, ha már betanultál
  • Nálunk elvégezheted a kötelező szakmai gyakorlatot is

Foglalkoztatás diákszövetkezeten keresztül történik.

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf