Pannonia Bio Zrt.

Automatizálási mérnök

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Feladatok:

  • Karbantartási utasítások, PM csomagok elkészítése
  • Jogszabálynak megfelelő üzemeltetés, ATEX vonatkozásban is
  • Irányítástechnikai karbantartási stratégia kidolgozása
  • Retesz védelmekre vonatkozó eljárás és stratégia kidolgozása és működtetése
  • Mérőeszköz kezelési rendszer kidolgozása és működtetése
  • Karbantartástervezők szakmai támogatása
  • Gyengeáramú munkák és hibaelhárítás helyszíni vezetése
  • Szolgáltató-, és beszállító-partnerlista meghatározása
  • Kapcsolattartás a folyamatirányító rendszer üzemeltetőjével
  • Együttműködés és kapcsolattartás a beruházással

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség, folyamatirányítás szakirány
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • PLC programozói gyakorlat Siemens S7 rendszereken
  • ESD (emergency shutdown), BMS (burner management) rendszerek ismerete, biztonsági filozófiák ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen, gyártási környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus környezet
  • Fejlődési lehetőség

Köszönjük, hogy érdeklődik a társaságunk iránt. A pályázata feldolgozása érdekében Önnek hozzá kell járulnia ahhoz, hogy a toborzási eljárás során történő felhasználás céljából kezeljük a személyes adatait.

Az adatkezelés céljai: Munkavállalók álláspályázataihoz és felvételéhez kapcsolódó humánerőforrás-gazdálkodási célok, törvényes vállalati és üzleti célok, a foglalkoztatáshoz kapcsolódó nyilvántartások vezetésére vonatkozó kötelezettség teljesítése, általános munkaügyi feladatokkal kapcsolatos tevékenységek végrehajtása.

Adatainak az alábbiakban történő benyújtásával Ön kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a Pannonia Bio Zrt., valamint annak holdingtársasága és leányvállalatai a felvételi folyamat során eltárolják az Ön személyes adatait.

Maximum 5mb-os file-t tud feltölteni. Elfogadott formátumok: doc, docx, jpg, png, pdf